תנאי ביטול והחזרה

מדיניות החזרה
חנות המוצרים של פלואו יוגה הוקמה במטרה לספק פתרונות תרגול אטרקטיביים ושיפור החוויה, הרצון לפתח את המוצרים הגיע מצורך למציאת הציוד האיכותי והמשתלם ביותר תוך התייעצות מתמדת עם מוחות מעורבים נוספים וכולם חיים, נושמים ומתרגלים יוגה תקופה לא קצרה.
קנייה בפלואו יוגה מבטיחה רכישה של ציוד איכותי שנוסה על ידי מורי יוגה מוסמכים, אבל אם בכל זאת המוצר לא עונה על צרכיכם ואתם מעוניינים להחזיר/להחליף אותו, להלן מדינית החזרות של פלואו יוגה:
שלא נפגם, שלא נעשה בו כל שימוש ושהוצגה הוכחה לרכישתו. מדיניות ההחזרות של פלואו יוגה מנוסחת בכפוף ל״חוק הגנת הצרכן״, במטרה להגן ולכבד אתכם הצרכנים.

הודעת החלפה/החזרה
הודעת החלפת/החזרה עסקה ניתן למסור במייל hila929@GMAIL.COM בהודעה זו יש לציין את השם המלא של מבצע ההזמנה ומספר ההזמנה או דרך עמוד שירות לקוחות ויצירת קשר

תנאים באתר:
החלפה/ החזרה:
החלפת פריט בתוך 14 יום מיום קבלתו, בצירוף חשבונית בלבד.
פריטים אשר הוזמנו באתר ונפגמו ע”י הלקוח/עברו תיקון/בעלי בלאי – אינם ברי החלפה, אחרת החזרה/החלפה של פריטים לחנות באחריות הצרכן.
שובר זיכוי ניתן לממש עד 12 חודשים בלבד.
ביטול עסקה:
ביטול עסקה יתאפשר רק בתנאי שמחיר המוצר הינו מעל 50 שקל.
בגין ביטול עסקה (בהודעה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר) מכוח תקנות הגנת הצרכן התשע”א 2010 (“התקנות”), ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% מגובה העסקה ועד 100 ש”ח, לפי הנמוך מביניהם. אין בהוראות שלעיל כדי לגרוע מיתר הוראות התקנות.
האפשרויות להחלפת/החזרת מוצר עם שירות שליחים או איסוף עצמי:

שירות שליחים
יש לשלוח את הפריט לפלואו יוגה לכתובתנו: דרך בן גוריון 91ב, בת ים. את החבילה יש לשלוח בצירוף הקבלה ומכתב עם הסבר קצר. דמי המשלוח בהחלפת/החזרת המוצר הם על חשבון הלקוח.

איסוף עצמי
ניתן להחליף/להחזיר את המוצר ישירות בכתובת דרך בן גוריון 91ב, בת ים. שעות הפעילות שלנו בימים א-ה בין השעות 10:00-19:00, בשישי 10:00-15:00
 
הציוד של פלואו יוגה נבחר בקפידה על סמך הניסיון והידע הרב שצברנו. עם זאת, גם הפריטים העמידים והאיכותיים ביותר אינם מוגנים מפני בלאי שנובע מתרגול אינטנסיבי, שימוש לא נכון או תנאי אחסנה בלתי נאותים בבית הלקוח – שחורגים מתנאי האחריות. לדוגמה, גם המעולים שבמזרנים יישחקו אם יאוחסנו תקופה ממושכת בשמש. העיסוק הספורטיבי יוצר מטבעו שחיקה מתמדת של ציוד ולנו בפלואו יוגה אין אפשרות לאתר את מקורה. לכן, אנא קבלו בהבנה אם לא מצאנו לנכון לזכות אתכם על מוצר מטעמי בלאי או חריגה מתנאי האחריות. 

חוות דעתכם בהחלט חשובה לנו! ובכל מקרה של החזרת מוצר או ביטול עסקה, נשמח מאוד לשמוע מכם מה הייתה הסיבה לכך.

Call Now Button

רוצים לדבר?

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

דילוג לתוכן