אודות הילה בלילטי

לא הסיפור הטיפוסי, לאחר תקופת מגורים קצרה באיטליה בשנת 2015 נחשפה הילה לתרגול היוגה ונשאבה אליו בעיקר בגלל הפן הפיזי של התרגול.

עם התרגולים החלה את מסעה הארוך של היוגה וגילוי תשוקה ליוגה ויניאסה ואשטנגה.
בוגרת בית הספר סאמפורנה sampoorna (דרום הודו) 200 TTC אשטנגה, ויניאסה – פבואר 2018.

קורס PROGRESSIVE ASTANGA VINYASA- yoga school מורי רוקט 50 שעות

מאז, במהלך כל התקופה לא הפסיקה לפתח את התרגול ותהליך הלמידה האישי שלה ובמהלך עבודתה כדיילת אוויר לא הפיסקה להיחשף לשיטות ותרגולים שונים ברחבי העולם על ידי מורים ותיקים בתחום.

בעזרת כל אותם מורים נכונים למדה הילה להעמיק בפילוסופיה ולהתאהב בפן המנטלי ובשינוי התודעתי שמתרחש בעקבות התרגול.

בעקבות כך, הילה פיתחה שיטה ייחודית להוראה בהתבססות על תרגול הויניאסה, דבר שהופך את התרגול למדויק ודינאמי במיוחד. בהתבססות על סנכרון תנועה עם נשימה.

"יוגה אמיתית היא לא על הצלחת תנוחות מסובכות, או הגעה עם הידיים לאצבעות הרגליים, יוגה זה מסע של גילוי עצמי וחוויה אינדיבידואלית עמוקה. למידה להיכנעות לאני הטבעי ולנוע מעבר למגבלות שלנו, אל תוך חווית חיים אחרת"

אודות הילה בלילטי - המסע האישי שלי

כשנכנסתי לתרגול הראשון שלי הייתי מאוד תחרותית נכנסתי להפגין ביצועים של תנוחות מרשימות, מעבר לעבודה שזה לא צלח במיוחד (גמישות וכוח לא היו אז הצד החזק שלי, בלשון המעטה) זה גרם לי להתרוקן מאנרגיה ולפעול מתוך מקום של.אגו, של כיווץ

הסקרנות התחילה להתעורר אצלי, התחלתי לקרוא, ללמוד, לחקור למזלי פגשתי הרבה מורים טובים בדרך שלימדו אותי להרפות ולשחרר. לפעול מתוך מקום של התכוונות ונוכחות מלאה, התמסרות והיכנעות לכל מה שהרגע הנתון מביא אתו.

ככה התחלתי להתאהב ביוגה במובן השלם של המילה, בכל המסורת העתיקה הזו שהכניסה לי הרבה אור, שקט וכוח פנימי שלא חשבתי שקיים אצלי היוגה הייתה והינה הדרך שלי לריפוי תמידי, אשתף שהיוגה עזרה לי להיגמל מדפוסים לא בראים – אכילה, מחשבה ודיבור.

החלטתי שאני רוצה לחלוק את מה שאני אוהבת ולשלוח את האנרגיה הזו, כדי לעזור ולהשפיע על אחרים ככל שיתאפשר לי.

אני רוצה להראות לאנשים שאני מאמינה בחוזק הנפשי שלהם וביכולות הפיזיות שלהם גם אם הם עדין לא יודעים כמה הם חזקים, אני רוצה להביא להם את הביטחון, האור וההפוגות הנעימות של האוורור בהכרה שלנו, בדיוק כמו שהיוגה עשתה עבורי.

תודה שבחרת בי למסע האישי שלך.

Call Now Button

רוצים לדבר?

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

דילוג לתוכן